Назад

Кубок у Counter-Strike 2 — за Вінницьким ліцеєм МВС!

Вінницький ліцей імені Назарія Гринцевича МВС здобув кубок у турнірі з кіберспортивної дисципліни Counter-Strike 2!

У змаганнях, організованих Дніпровським державним університетом внутрішніх справ, взяли участь 16 команд. У фіналі наші ліцеїсти впевнено обіграли Дніпровський ліцей № 100 Дніпровської міської ради з рахунком 2:0.

Ця перемога стала закономірним продовженням успіхів наших ліцеїстів та вкотре підтвердила лідерство закладу у кіберспорті.

Окрім цього команда також провела товариські матчі з представниками ЛДУБЖД та ХНУВС, продемонструвавши високий рівень підготовки та командної взаємодії.

З 26 по 28 травня у місті Кропивницький відбувся чемпіонат з легкої атлетики серед ліцеїв системи МВС України.

Досягнення у легкій атлетиці!

Ми використовуємо cookie-файли щоб забезпечити вам кращу навігацію на нашому веб-сайті. Для отримання більш детальної інформації, перейдіть за посиланням «Політика конфіденційності». Продовжуючи використовувати наш сайт, ви автоматично погоджуєтеся з використанням даних технологій.