Кубок у Counter-Strike 2 — за Вінницьким ліцеєм МВС!
Вінницький ліцей імені Назарія Гринцевича МВС здобув кубок у турнірі з кіберспортивної дисципліни Counter-Strike 2!
У змаганнях, організованих Дніпровським державним університетом внутрішніх справ, взяли участь 16 команд. У фіналі наші ліцеїсти впевнено обіграли Дніпровський ліцей № 100 Дніпровської міської ради з рахунком 2:0.
Ця перемога стала закономірним продовженням успіхів наших ліцеїстів та вкотре підтвердила лідерство закладу у кіберспорті.
Окрім цього команда також провела товариські матчі з представниками ЛДУБЖД та ХНУВС, продемонструвавши високий рівень підготовки та командної взаємодії.





