Назад

Останній дзвінок!

У Вінницькому ліцеї імені Назарія Гринцевича відбулося свято останнього дзвоника — подія, яка знаменує завершення навчального року та відкриває нову сторінку в житті випускників.

«Сьогодні Україна проходить через складні випробування. І в цей час особливо важливо виховувати молодь сильною духом, свідомою, здатною захищати правду, підтримувати людей та працювати заради майбутнього держави. Ви — покоління, на яке покладає надію вся наша країна. Бажаємо вам незламної волі, залізної витримки, сили характеру, віри у себе та мирного майбутнього у квітучій, вільній та незалежній Україні!» - наголосила заступниця Міністра внутрішніх справ України Катерина Павліченко.

Також ліцеїстів привітали почесні гості та начальник ліцею, який вручив подяки активним ліцеїстам і батькам.

Під час урочистостей зі словами вдячності виступили ліцеїсти випускного курсу, подякувавши керівництву Міністерства внутрішніх справ України, адміністрації ліцею, педагогам і вихователям за підтримку та знання. На знак вдячності випускники вручили квіти вчителям, а першокурсникам передали символічний сувій із побажаннями. Завершився захід традиційним передзвоном дзвіночків.

Нехай для випускників цей дзвінок стане початком впевненого шляху до здійснення мрій, нових звершень і професійних перемог. А всім ліцеїстам бажаємо невичерпної наснаги, наполегливості у навчанні, вірних друзів поруч та мирного неба над Україною.

Щиро вітаємо Крот Анну — ліцеїстку Вінницького ліцею імені Назарія Гринцевича МВС — з високими результатами національного мультипредметного тесту!

Гордість ліцею: 200 балів на НМТ!

Ми використовуємо cookie-файли щоб забезпечити вам кращу навігацію на нашому веб-сайті. Для отримання більш детальної інформації, перейдіть за посиланням «Політика конфіденційності». Продовжуючи використовувати наш сайт, ви автоматично погоджуєтеся з використанням даних технологій.