Ми використовуємо cookie-файли щоб забезпечити вам кращу навігацію на нашому веб-сайті. Для отримання більш детальної інформації, перейдіть за посиланням «Політика конфіденційності». Продовжуючи використовувати наш сайт, ви автоматично погоджуєтеся з використанням даних технологій.
Команда Вінницького ліцею імені Назарія Гринцевича здобула І місце на чемпіонаті з волейболу.
Нещодавно на базі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності відбувся чемпіонат з волейболу серед ліцеїв системи МВС.
Команда нашого ліцею гідно представила свій заклад та за підсумками напруженої боротьби виборола почесне І місце. Протягом усього турніру наші ліцеїсти демонстрували високий рівень підготовки, згуртованість, витримку та справжній командний дух.
Кожна гра була впевненою та результативною, а прагнення до перемоги, дисципліна і наполегливість стали запорукою успіху. Цей здобуток є яскравим свідченням системної роботи, професійної підготовки та згуртованості.
Щиро вітаємо наших переможців із заслуженою перемогою! Пишаємося вами та бажаємо не зупинятися на досягнутому, впевнено рухатися вперед, підкорювати нові вершини й здобувати ще більше яскравих перемог
вул. Генерала Арабея, 7, м. Вінниця, інд. 21020
+38 (093) 291 66 07+38 (097) 532 71 02Години роботи: 8:30-18:00
[email protected]