Турбота про ментальне здоров’я
У Вінницькому ліцеї імені Назарія Гринцевича пройшли заходи для покращення ментального здоров'я ліцеїстів.
У межах місячника обізнаності про ментальне здоров’я, проєкту «Пункт психологічних практик» та Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» для ліцеїстів проведено серію заходів, спрямованих на підтримку психологічного благополуччя, розвиток емоційної стійкості та навичок самодопомоги.
У межах тренінгового заняття, яке відбулося у лісовій локації, практичні психологи ліцею організували для учасників «кольорову прогулянку», вправи на пошук власних ресурсів, техніки заземлення та дихальні практики.
Крім того, у співпраці з Реабілітаційний центр іпотерапії «Шанс» проведено заняття з елементами іпотерапії. Під час зустрічі учасники взаємодіяли з кіньми, виконували вправи на концентрацію уваги, довіру та емоційний контакт.
Заходи стали важливою складовою психологічного супроводу здобувачів освіти та сприяли розвитку навичок саморегуляції, емоційної стійкості й підтримки психологічного благополуччя ліцеїстів.








